Nabídka

Webové aplikace

Nabízíme širokou nabídku hotových webových aplikací, které je možné kdykoli upravit podle přání zákazníka a dále je rozšiřovat o důležité funkce. Pokud si nevyberete z nabídky našich hotových řešení, rádi pro Vás vyvineme novou aplikaci na zakázku, přesně podle Vašich představ. 

Oblíbenou platformou pro moderní aplikace je web. Webové aplikace máte dostupné kdykoli a kdekoli, k přístupu k aplikaci Vám stačí pouze připojení k internetu a webový prohlížeč. Nejste tak při využívání svých aplikací omezeni na zařízení ani operační systém. Můžete řídit svoji společnost pomocí počítače v kanceláři, pomocí tabletu na dovolené nebo v kavárně případně pomocí chytrého mobilního telefonu kdekoli na cestách. 

Pro vývoj webových aplikací používáme kombinace tradičních postupů a základů s moderními technologiemi. Držíme krok s dobou. Neomezujeme se pouze na jeden programovací jazyk nebo jednu konkrétní technologii, ke každému projektu přistupuje individuálně a využíváme vždy jen to nejlepší pro danou situaci.

 

* použitá loga pocházejí z www.iconspedia.com pod svobodnou licencí